Kadra Żyrardów

Lekarze

Chirurgia
Lek. Krzysztof Błaszczak specjalista chirurgii dziecięcej
Diagnostyka USG
Lek. Konrad Dylewski specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej, badania USG
Lek. Natalia Kutryba specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej, badania USG
Lek. Janusz Zając specjalista chirurgii, badania USG
Dietetyka
Agnieszka Motylewska-Kawalec dietetyk
Ginekologia i położnictwo
Lek. Łukasz Olborski lekarz ginekolog
Lek. Maciej Tomasz Pawlina specjalista ginekologii i położnictwa
Kardiologia
Lek. Szymon Jagodziński specjalista chorób wewnętrznych, specjalista kardiologii
Lek. med Arkadiusz Sokołowski specjalista kardiologii
Hipertensjologia
Lek. Paweł Borowski specjalista chorób wewnętrznych i hipertensjologii
Medycyna rodzinna
Lek. Dariusz Grzejszczak specjalista rehabilitacji medycznej – w trakcie, lekarz chorób wewnętrznych
Lek. Urszula Lubaczewska-Fatalska specjalista chorób wewnętrznych
Lek. Rafał Paluch specjalista chorób wewnętrznych
Lek. Mateusz Sobczak lekarz
Lek. Anna Szczygieł-Naziębło specjalista chorób wewnętrznych, specjalista geriatrii
Lek. Izabela Jagusztyn lekarz chorób wewnętrznych
Lek. Liudmyla Lykho lekarz
Medycyna sportowa
Lek. Krzysztof Reszka specjalista chorób wewnętrznych, reumatologia, medycyna sportowa
Lek. Katarzyna Szynkarska Grzejszczak specjalista rehabilitacji medycznej, specjalista pediatrii
Neurologia dziecięca
Lek. Zofia Zalewska-Miszkurka specjalista neurologii dziecięcej, pediatra
Okulistyka
Lek. Magda Araszczuk specjalista okulistyki
Dr n. med. Kinga Rajska  specjalista okulistyki
Dr n. med. Maja Waszczyk-Łączak specjalista okulistyki
Lek. Michał Wojtas specjalista okulistyki
Ortopedia i traumatologia
Dr n. med Jarosław Strychar specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Lek. Wojciech Jankowski specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Lek. Marcin Tusiński specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Lek. Tomasz Stachura lekarz ortopeda i traumatolog
Lek. Michał Zankowicz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Lek. Wojciech Kornecki specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu i rehabilitacji medycznej
Otolaryngologia
Lek. Agnieszka Chmielewska specjalista otolaryngologii
Dr n. med. Iwonna Gwizdalska specjalista otolaryngologii
Lek. Aleksandra Mickielewicz specjalista otolaryngologii
Rehabilitacja medyczna
Lek. Dorota Guzel-Cieślak specjalista rehabilitacji medycznej, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Lek. Katarzyna Szynkarska Grzejszczak specjalista rehabilitacji medycznej, specjalista pediatrii
Lek. Anita Karlicka specjalista rehabilitacji medycznej
Lek. Dariusz Grzejszczak specjalista rehabilitacji medycznej – w trakcie, lekarz chorób wewnętrznych
Reumatologia
Lek. Ewa Haładyj specjalista chorób wewnętrznych, reumatologia
Lek. Krzysztof Reszka specjalista chorób wewnętrznych, reumatologia, medycyna sportowa
Lek. Anna Małys-Bryłka specjalista chorób wewnętrznych, reumatologia
Urologia
Lek. Marcin Szepietowski specjalista urologii

Fizjoterapeuci

Mgr Mateusz Bednarski
Mgr Kinga Ciechomska
Mgr Karolina Jarkiewicz
Mgr Kamil Kawa
Mgr Wojciech Kłudkiewicz
Mgr Aleksandra Lament-Podstawka
Mgr Katarzyna Lasota
Mgr Patrycja Niedźwiecka
Mgr Natalia Matysiak
Mgr Katarzyna Nowińska
Mgr Katarzyna Olczak
Mgr Zofia Pakuła
Lic. Mirosław Kamiński

Masażyści

Klaudia Wiśniewska

Pielęgniarki

Lic. Renata Cholewska-Narkiewicz
Małgorzata Jodłowska
Iwona Mikołajczyk
Mgr Małgorzata Gronkiewicz