Twoja szansa na lepsze jutro!

Kim jesteśmy?

Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZIS to nowoczesne ośrodki  medyczne i rehabilitacyjne zlokalizowane w Pruszkowie i Żyrardowie.

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej obejmującej diagnostykę obrazową i laboratoryjną, leczenie ambulatoryjne i szpitalne oraz profilaktykę zdrowia.
Leczenie szpitalne prowadzimy z zakresu ortopedii zabiegowej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu medycznego i mikroinwazyjnej technice operacji pacjenci mogą opuścić szpital w ciągu jednej doby.

Oferujemy leczenie specjalistyczne w ramach poradni: rehabilitacyjnej, ortopedycznej, kardiologicznej , okulistycznej, laryngologicznej, ginekologicznej, urologicznej, chirurgicznej, neurologicznej, reumatologicznej oraz medycyny sportowej.

Rehabilitacja lecznicza oparta jest na metodach terapii indywidualnej: jeden pacjent – jeden terapeuta dla dorosłych i dzieci. Zabiegi z kinezyterapii prowadzimy w oparciu o techniki manualne oraz neurofizjologiczne. Zapewniamy szeroki zakres zabiegów fizykalnych oraz masażu.
Usługi medyczne realizujemy w ramach umowy z NFZ, ubezpieczeń prywatnych oraz odpłatnie.
Gwarancją jakości leczenia jest dobór odpowiedniej kadry medycznej o najwyższych umiejętnościach.

Szpital Artkinezis

Artkinezis

Szpital Centrum Medycyny i Rehabilitacji Artkinezis został otwarty w 2016 r. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządu ruchu w trybie chirurgii jednego dnia. Zabiegi operacyjne wykonujemy w oparciu o techniki mikroinwazyjne.
Po zabiegu operacyjnym pacjent praktycznie nie ma śladów na skórze oraz  bardzo wcześnie powraca  do aktywnego trybu życia. Dzięki krótkiej hospitalizacji unikamy ryzyka zakażeń szpitalnych, stresu związanego z pobytem w szpitalu oraz nieobecnością  w pracy.

Oddział szpitalny dysponuje komfortowymi warunkami pobytu pacjentów w salach dwu i trzyosobowych z łazienkami.
Doświadczona kadra lekarzy specjalistów ortopedów z warszawskich klinik, anestezjologów oraz personelu pielęgniarskiego zapewnia bezpieczną opiekę nad pacjentem. Na miejscu dysponujemy pracowniami RTG i USG zapewniając niezbędną diagnostykę przed i pooperacyjną. Zapewniamy profesjonalną rehabilitację w formie indywidualnej terapii, która przyśpiesza powrót do pełnej sprawności  w życiu codziennym i zawodowym.
Szpital zlokalizowany w centrum Żyrardowa i ma bardzo dogodne połączenie komunikacyjne z Warszawą i Łodzią autostradą A2. Dojazd z obu kierunków nie przekracza 60 minut.

Polityka systemu zarządzania jakością

Misją Firmy jest przywrócenie stanu sprawności fizycznej i psychicznej osobom ze schorzeniami narządu ruchu i układu nerwowego w stopniu umożliwiającym prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie.

Jako główne cele strategiczne w rozwoju jakości usług wyznaczamy sobie:

  • Najwyższą jakość świadczeń  medycznych i rehabilitacyjnych,
  • Indywidualizację programów leczenia,
  • Kompleksowość poprzez dostęp do diagnostyki oraz leczenia operacyjnego
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji personelu medycznego,
  • Upowszechnianie prawidłowych nawyków zdrowotnych poprzez edukację pacjentów,
  • Zdrowie i zadowolenie naszych pacjentów jest najlepszą rekomendacją  dla rozwoju placówki i jej pracowników.

Zespół Artkinezis