Podstawowa opieka zdrowotna

Złóż e-deklarację do lekarza rodzinnego bez wychodzenia z domu


Czy wiesz, że możesz złożyć deklarację do wybranej przychodni przez Internet? Wprowadzenie obsługi elektronicznej deklaracji podstawowej opieki zdrowotnej umożliwia złożenie jej za pośrednictwem internetu, bez konieczności wychodzenia z domu.
 
Złożenie deklaracji do lekarza i pielęgniarki w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia zapewnia dostęp do kompleksowej opieki zdrowotnej u doświadczonych lekarzy. W ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej pacjenci mogą korzystać z usług lekarza internisty i pielęgniarki po wcześniejszym złożeniu deklaracji wyboru lekarza pierwszego kontaktu.
Złożenie deklaracji uprawnia do korzystania z usług w Centrum Medycyny i Rehabilitacji Artkinezis w Żyrardowie w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.
Zapewniamy Państwu: diagnostykę RTG, USG, badania laboratoryjne na miejscu oraz dostęp do poradni okulistycznej i rehabilitacji w ramach NFZ.

JAK MOGĘ ZAPISAĆ SIĘ DO PRZYCHODNI ARTKINEZIS W ŻYRARDOWIE?

Deklaracje wyboru lekarza POZ można złożyć: w postaci papierowej POBIERZ DRUK DEKLARACJI w przychodni, przesyłając na adres mailowy: rejestracja_zyrardow@artkinezis.pl lub w postaci elektronicznej za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta (IKP). W tym celu należy wypełnić odpowiedni wniosek i podpisać go za pomocą Profilu Zaufanego lub podpisu kwalifikowanego.
 
Przypominamy, że aktywowane Internetowe Konto Pacjenta (IKP) daje możliwość:

  • pobrania i zrealizowania wystawionej e-recepty i e-skierowania;
  • sprawdzenia historii swoich wizyt, za które zapłacił Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ);
  • udostępnienia bliskiej osobie lub lekarzowi swoich danych medycznych i informacji o stanie zdrowia.

Więcej informacji na temat IKP można uzyskać na stronie internetowej: https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/wybor-lekarza-pielegniarki-poloznej-poz

 
Krok 1
Wchodzimy na stronę https://pacjent.gov.pl/
 
Krok 2
W prawym, górnym rogu klikamy przycisk „Zaloguj się” i logujemy się do systemu (jeśli nie mamy konta, sprawdzamy jak je założyć)
 
Krok 3
Z paska zakładek wybieramy „Moje konto” i w zakładce tej szukamy tytułu „Twoja Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ)” Klikamy wypełnij deklaracje
 
Krok 4
Po pojawieniu się możliwości wypełnienia trzech e-deklaracji, zaczynamy od wyboru lekarza POZ – w polu „Lekarz” klikamy wypełnij e-deklaracje (Ważne! Pamiętaj aby wybrać lekarza, pielęgniarkę środowiskową oraz w przypadku kobiet położną w celu kompleksowej opieki medycznej)

Krok 5
Sprawdzamy i uzupełniamy swoje dane (imię i nazwisko, PESEL, adres).

Krok 6
Wybieramy placówkę wpisując:

  • Województwo: MAZOWIECKIE
  • Miejscowość: ŻYRARDÓW
  • Ulica: WIEJSKA
  • Placówka: CENTRUM MEDYCYNY I REHABILITACJI ARTKINEZIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (PORADNIA LEKARZA POZ)

Z listy pod nagłówkiem ,,lekarz’’, która znajduje się poniżej listy placówek, wybieramy:
LEKARZ DARIUSZ JACEK GRZEJSZCZAK

Krok 7
Po wypełnieniu wszystkich pól, klikamy po prawej stronie „Podpisz e-deklaracje”. Deklaracja zostanie podpisana za pomocą Profilu Zaufanego lub podpisu kwalifikowanego.

Teraz już możesz korzystać z opieki lekarza rodzinnego w przychodni Artkinezis w Żyrardowie!

ZAPRASZAMY NA WIZYTĘ W NASZEJ PRZYCHODNI W ŻYRARDOWIE
Centrum Medycyny i Rehabilitacji Artkinezis, ul Wiejska 19/21 96-300 Żyrardów REJESTRACJA: +46 858 10 90