Szpital w Żyrardowie

Od  maja 2016 w Żyrardowie funkcjonuje nowy szpital Centrum Medycyny i Rehabilitacji Artkinezis, który udziela świadczeń na zasadach komercyjnych. W szpitalu wykonywane są zabiegi chirurgii jednego dnia z zakresu ortopedii, laryngologii oraz chirurgii ogólnej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej aparatury medycznej oraz technik mikroinwazyjnych operacji pacjent może opuścić szpital w ciągu jednej doby. Zmiany na skórze po zabiegach endoskopowych i artroskopowych są ledwo widoczne, zaś pacjent unika stresu związanego z długim pobytem w szpitalu.

Pobyt pacjenta odbywa się w komfortowych warunkach w  klimatyzowanych salach 2-3 osobowych z łazienkami.

Naszym pacjentom oferujemy krótkie terminy realizacji operacji oraz konkurencyjne warunki płatności.  Dodatkową korzyścią dla pacjenta jest możliwość przeprowadzenia zabiegu w weekendy.

Z uwagi na dogodne położeni między Warszawą i Łodzią podróż autostradą do szpitala w Żyrardowie z obu kierunków trwa około 45 min.

Na miejscu  zapewniamy diagnostykę obrazową i laboratoryjną oraz dostęp do poradni specjalistycznych. Pacjenci po operacji mają zapewnioną  możliwość kontynuowania leczenia rehabilitacyjnego na miejscu.