Poradnia laryngologiczna

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do poradni laryngologicznej, w której lekarze z warszawskich klinik i Kajetan wykonują świadczenia medyczne w oparciu o nowoczesną diagnostykę:
– konsultacje laryngologiczne dla osób dorosłych i dzieci
– badania diagnostyczne przy użyciu toru wizyjnego firmy Stryker

Tor wizyjny to urządzenie ułatwiające obrazowanie i dokumentację schorzeń oraz zabiegów laryngologicznych. Badanie przeprowadza się przy pomocy kamery o wysokiej rozdzielczości oraz źródła światła typu LED lub ksenon.

Konsultacja laryngologiczna poszerzona o tą możliwość diagnostyczną daje lepsze i precyzyjniejsze możliwości oceny struktur anatomicznych pacjenta. Badanie jest wykonywane w trakcie konsultacji laryngologicznej u pacjentów z podejrzeniem patologii w obrębie górnych dróg oddechowych i uszu. Podczas badania lekarz wspólnie z pacjentem na ekranie monitora obserwują struktury anatomiczne narządu np. słuchu.

– badania diagnostyczne mikroskopem Leica

W trakcie konsultacji laryngologicznej lekarz może przeprowadzić badanie za pomocą mikroskopu (badanie w powiększeniu), co zwiększa wykrywalność zmian chorobowych obejmujących jamę nosa, gardła czy uszu. Zastosowanie mikroskopu przez laryngologa, to jeden z elementów dokładnej diagnostyki schorzeń laryngologicznych.
– zabiegi laryngologiczne: płukanie uszu, drenaż wentylacyjny, tamponadę, koagulację naczyń krwionośnych, wycinanie zmian skórnych
Dodatkowo wykonujemy bezpłatne badania słuchu:
  • audiometrię tonalną na przewodnictwo powietrzne i kostne
  • audiometrię mowy
  • audiometrię mowy w wolnym polu
  • audiometrię impedancyjną (tympanometria)
Zapraszamy
Zespół Artkinezis