Wznowienie rehabilitacji od dnia 04.05

SZANOWNI PAŃSTWO,

Od dnia 4 maja wznowiliśmy udzielanie świadczeń w zakresie rehabilitacji, w miesiącu maju udzielamy tylko świadczeń refundowanych przez NFZ – nie wykonujemy masażu i hydroterapii. Rehabilitację komercyjną wznowimy od miesiąca czerwca jeżeli sytuacja epidemiologiczna nam na to pozwoli.

Z uwagi na wytyczne epidemiologiczne oraz nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy o:

-ograniczenie wizyt w przychodni i korzystanie z kontaktu telefonicznego oraz naszej skrzynki pocztowej,

-prosimy o przestrzeganie naszych zaleceń i stosowanie się do wytycznych ogólnokrajowych.

Podczas Państwa przyjęć zmuszeni jesteśmy przestrzegać procedur i wykonywać wiele dodatkowych czynności związanych z bezpieczeństwem, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość dla naszych Pań pracujących w rejestracji, które bezpośrednio nad tym czuwają. Zgodnie z wytycznymi Panie w okresie pandemii potwierdzają umówione wcześniej wizyty telefonicznie i wypełniają dodatkowo wywiad epidemiologiczny, co niestety zajmuje dużo czasu 😊

Pacjentów, którym zabiegi, zostały odwołane z powodu pandemii będziemy informować telefonicznie o nowym terminie. Nie obiecujemy, że stanie się to od razu, ponieważ jednoczasowo musimy ograniczyć liczbę pacjentów w przychodni – to wszystko w trosce o Państwa bezpieczeństwo. Prosimy również o zwrócenie uwagi na proponowane terminy zabiegów, ponieważ rezygnacja z nich będzie skutkowała wykreśleniem pacjenta z listy oczekujących. W takiej sytuacji po Państwa stronie pozostanie obowiązek ponownego kontaktu z nami.

W celu umówienia się na rehabilitację lub do poradni z nowymi skierowaniami NFZ, należy skontaktować się z nami telefonicznie. W przypadku trudności z dodzwonieniem się do naszej przychodni prosimy o przekazywanie informacji za pośrednictwem skrzynki pocztowej, która znajduje się na zewnątrz przy furtce.

Pamiętajmy, o tym, żeby za każdym razem dołączyć poprawnie zapisany numer telefonu. Będziemy do  Państwa oddzwaniać.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy do korzystania z naszych usług 😊

Zespół Artkinezis